NELER YAPIYORUM?Benimle çalışmak ister misiniz? 

Size şu konularda yardımcı olabilirim..

Sponsorlu Paylaşım/İçerik Üretimi: Okuyucu ve takipçilerimin ilgisini çekecek fikirleriniz mi var? Kitlenizi genişletmek mi istiyorsunuz? Marka, mekan, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili blog ve sosyal medya kanallarında yapılacak tanıtım amaçlı paylaşımlar veya içerik üretimi için tarafıma ulaşabilirsiniz.

Tarif Geliştirme: Markanızın spesifik ürünlerini içeren özgün tarifleri herhangi bir etkinlik için, reklam amaçlı veya farklı bir mecrada yayınlanmak üzere geliştirebilir, styling ve fotoğraflamasını sağlayabilirim.

Food Styling: Bu blogda ve sosyal medya hesaplarımda gördüğünüz tüm sunumları markanızın veya işletmenizin promosyonel amaçları için en uygun tabaklama ve süsleme teknikleri ile uygulayabilirim.

Menü Danışmanlığı: İşletmenizin müşteri portföyünü ve onların beklentilerini, en son trendleri ve mekanınızın genel konseptini göz önünde bulundurarak bir tatlı menüsü oluşturup, reçetelerin en doğru şekilde uygulanması için personelinizle birlikte çalıştıktan sonra periyodik olarak yapacağım ziyaretler ve tadımlarla kalite devamlılığını ve ürün standardında tutarlılığını sağlıyorum. Mekanınızda ağız sulandıracak bir tatlı menüsü oluşturmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz!

Workshop Programları: Cafe, atölye, otel vb. gibi mekanlarınızda birlikte workshop programları düzenleyebiliriz. Detaylar için bana ulaşabilirsiniz.

Marka veya işletmeniz için gerçekleştirebileceğimiz işbirliği seçeneklerini görüşmek, fikir alışverişinde bulunmak için dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.
Başa Dön