ÇİKOLATALI & VANİLYALI CUPCAKE

Son zamanların en muhteşem cupcake'leri çıktı fırınımdan bugün! Yumuşacık dokusu, çikolatanın vanilyayla dansı, lezzet harmonisi ile bambaşka birşey oldular. Kekler sade halleriyle dahi muhteşemken, benden hep istediğiniz "buttercream" (tereyağlı krema) ile taçlanıyor, her ağızda dağılan lokmada damakta hazzın doruklarına varılıyor.. Ve inanın tek kelimesi mübalağa içermiyor :)
0

YAĞSIZ ARMUTLU ÇİKOLATALI KEK

Bir kek olmak için fazla nemli ve sıkı bir dokusu olsa da browni de sayılmadığı için yine en iyi seçenek kek olarak adlandırmak bu tarifi.. :) Fransızların "moelleux chocolat" dedikleri bu şaheser armutlarla taçlanıyor, ikisi birbirini inanılmaz tamamlıyor ve damaklarda lezzeti uzun süre kalıyor.
2

PORTAKALLI BUNDT KEK VE ÇİKOLATA SOS (VIDEO)Pamuk kadar yumuşacık dokusu, ruha işleyen misler gibi kokusu ve finalde çikolatayla uyumuyla akıldan silinmeyecek bir lezzet tattırıyor size. Enfes! Portakal kışın vazgeçilmeziyse bu kekin kokusu da evlerden kolay kolay çıkmayacak demektir.. Yanında bir fincan demli çayla huzuru hissettiriyor iliklerine kadar..


30
Başa Dön